Škoda

Kodiaq Scout to myslí s terénem vážně! Premiéru bude mít v Ženevě

Kodiaq Scout to myslí s terénem vážně! Premiéru bude mít v Ženevě

Škodovka právě pustila do světa to o čem už si dávno štěbětali vrabci na střeše. Kodiaq se dočká provedení Scout. Bude mít pohon všech kol, specifickou výbavu a na výběr ze čtyř motorů.

Škodovka naštěstí pochopila, že speciální provedení aut by se měli lišit i něčím jiným než jen lakem karoserie a označením na víku kufru, a tak Kodiaq Scout bude prodávat výlučně jako čtyřkolku se speciálním režimem Ofroad, který mění nastavení elektroniky pro jízdu v terénu. Konkrétně změní nastavení příplatkových adaptivních tlumičů, zpomalí reakce plynového pedálu, ABS nezasahuje tak aktivně a aktivuje se asistent pro sjíždění kopců. V sérii bude i systém volby jízdních profilů ovlivňujících reakce motoru, převodovky a adaptivního podvozku DCC.


DOPORUČUJEME: Škodovka bude vyrábět sportovní Kodiaq RS!


STAŇTE SE NAŠÍM FANOUŠKEM NA FACEBOOKU

Na první pohled poznáte Kodiaq Scout podle nových devatenáctipalcových kol, ochranných prvků karoserie, Full LED světel a drobných stříbrných lakovaných detailů jako jsou třeba zrcátka, spodní díly nárazníků nebo střešní nosiče. Co se motorů týče, tak Kodiaq Scout bude mít dva benzínové a dva naftové čtyřválce, Konkrétně 1,4 TSI (150 koní) a 2,0 TSI (180 k) nebo 2,0 TDI ve verzích 150 a 190 koní.

DOPORUČUJEME: První velký videotest Škody Kodiaq

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události