Škoda

VIDEOTEST: První kilometry s čtyřokou Octavií. Jak jede a jak vypadá?

Všichni mluví o tom jak vypadá, přitom ji skoro nikdo neviděl na živo, nebo jinak, než na oficiálním videu. Tak se podívejte, jak vypadá ve skutečnosti a zjistěte, jak jede.

Líbí nebo nelíbí? To je oč tu běží... Lehká parafráze je v tomhle případě víc než příhodná, navíc okořeněná spekulací, že právě kontroverzní design nové Octavie stál za odchodem šéfdesignéra Škodovky Josefa Kabaně, což je opravdu jen spekulace a není to pravda. 

DOPORUČUJEME: Šok - šéfdesignér škodovky Josef Kabaň nečekaně končí a odchází k BMW

Víte co? Definitivní názor na její vzhled si uděláte až ji uvidíte naživo, věřte nám. Taky nám věřte, že už dlouho nebylo v nabídce škodovky jiné auto, u kterého by tak záleželo na tom, v jaké si ho vyberete barvě. My jsme měli na prvních jízdách v portugalském Portu k dispozici červený kombík s dvoulitrovým turbodieselem.


DOPORUČUJEME: Nový Yeti bude už letos - chcete vědět jak bude vypadat?

První kilometry naznačily, že faceliftovaná Octavia bude pohodlnějším autem, které však nepřišlo o svoje přesné řízení a pevný podvozek. Na definitivní soud jak funguje rozšířená zadní náprava si počkáme až se s autem svezeme na českých silnicích idelně ve společnosti předchozího modelu. A jsme taky upřímně zvědavi na nový motor 1,5 l TSI s výkonem 150 koní. Což bude ostatně jediná změna v nabídce motorů - nahradí současné čtrnáctistovky.

No a nyní se pohodlně usaďte... a podívejte se na první český videotest faceliftované Octavie!

STAŇTE SE NAŠÍM FANOUŠKEM NA FACEBOOKU

DOPORUČUJEME: Škoda Octavia RS 245 oficiálně - nejsilnější Octavia všech dob

 
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události