Mercedes

Mercedes v Ženevě ukáže konkurenci pro Porsche Panamera

Mercedes v Ženevě ukáže konkurenci pro Porsche Panamera

Mercedes přiveze do Ženevy hned několik zajímavých aut a tohle bude opravdová hvězda. Sportovní sedan, který si bere na mušku Porsche Panamera!

Padesáté narozeniny sportovní divize AMG se budou slavit ve velkém stylu. Posledních pět let nás AMG opravdu zásobuje nádhernými kousky a nyní chystá auto, které Mercedesu chybělo a kde mělo Porsche (zatím) navrch. Jde o sportovně luxusní sedan, přímou konkurenci pro Panameru, která je pro Porsche vskutku zlaté vejce.


DOPORUČUJEME: Videotest - Porsche Panamera sežere Evropu i sportovní auta

Podle prvních počítačových studií a informací přímo z fabriky se máme na co těšit! Auto s označením GT4 má mít pod kapotou dvakrát přeplňovaný osmiválec s výkonem 600 koní. Podvozek bude pneumatický a samozřejmostí bude pohon všech kol, kdy ale půjde odpojit přední náprava a z GT4 se tak rázem stane něco jako sofistikovaný hotrod. Mercedes se prý kromě výkonů soustředí i na luxusní stránku věci a GT4 by v sobě mělo skrývat hned několik charakterů proměnlivých na požádání pouhým stisknutím tlačítka. 


STAŇTE SE NAŠÍM FANOUŠKEM NA FACEBOOKU


No a časové plány? V Ženevě nám ukážou koncpet, který bude mít velmi, ale opravdu velmi blízko sériovému autu. A toho se dočkáme v roce 2018. Kromě výše zmíněného motoru bude v nabídce i třílitrový šestiválec, silný diesel a samozřejmě že nebude chybět ani hybridní provedení.


DOPORUČUJEME: Luxusní terénní kabriolet od Mercedesu je nádherná šílenost jen pro 99 vyvolených
 DOPORUČUJEME: Pancéřovaný Mercedes po Putinovi je na prodej


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události