AAA AUTO

Moderní autobazary nabízejí zákazníkům odkup auta přímo z domova

Moderní autobazary nabízejí zákazníkům odkup auta přímo z domova
Zdroj: AAA Auto

Společnost AAA AUTO, která na českém trhu působí již 25 let, patří mezi inovátory služeb v sektoru ojetých automobilů a tzv. mobilní výkup, tedy výkup auta kdekoliv mimo síť svých poboček, nabízí zákazníkům již sedmnáct let.

Jen od roku 2010 takto svůj automobil prodalo přes 60 000 zákazníků, kterým se v terénu vyplatilo přes 12 miliard korun. Nejdražší automobil se vykoupil za 2 350 000 korun.

Mobilní výkup poprvé nabídla společnost AAA AUTO v České republice již roku 1999 se čtyřmi výkupčími, kteří týdně vykoupili až 15 vozů. Nyní pracuje v terénu 31 specialistů a týdně vykoupí i 250 aut. AAA AUTO, zakladatel mobilního výkupu u nás, takto ročně vykoupí téměř 11 000 automobilů. „Zákazníci pozitivně hodnotí možnost, kdy si přes naši bezplatnou linku nezávazně objednají výkupčího domů či do práce. Výkupčí přijede, auto během několika minut ocení, a pokud zákazník s cenou souhlasí, rovnou se vyřídí nezbytné dokumenty i vyplacení smluvené částky, a to v hotovosti, vkladem na účet či on-line převodem,“ uvedl vedoucí mobilního výkupu AAA AUTO Zdeněk Batěk. Zákazníci mohou využít mobilního výkupu každý den od 6:00 do 22:00, a to nejen v rámci České republiky.

Výkup v terénu tvoří 25 % celkově vykoupených automobilů největšího prodejce ojetých automobilů u nás a zaměřuje se především na vozy s nižším nájezdem kilometrů
a doloženou historií. Od roku 2010 takto AAA AUTO vykoupilo přes 60 000 automobilů v hodnotě více než 12 miliard korun. Nejdráže vykoupeným vozem bylo BMW X5 50M za 2 350 000 korun. Ročně mobilní výkupčí při své práci najedou 1 302 000 kilometrů.

V České republice tvoří ze 70 % firemní zákazníci, každým rokem ale roste zájem také u soukromých osob, které si cení časové nenáročnosti obchodu. Službu často využívají firmy, které chtějí prodat větší počet aut a nemusí tak s každým vozem jezdit na pobočku. Zájem mají také vysoce postavení manažeři či lidé ze vzdálenějších koutů republiky, ale např. i maminky na mateřské dovolené. „Jsme schopni za den prohlédnout až 100 aut a realizovat i prodej vozu na protiúčet v místě bydliště klienta. Zákazník si předem vybere automobil z naší nabídky, my mu ho dovezeme až domů a následně novější vůz prodáme a starý vykoupíme bez nutnosti navštívit naši pobočku,“ doplnil Zdeněk Batěk. Mobilní výkup AAA AUTO postupně spustilo ve všech čtyřech zemích, kde působí, tedy kromě České republiky i na Slovensku, v Maďarsku a v Polsku.
 

Komerční článek
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události