Range Rover

Nejhezčí SUV v Ženevě? Mysleli jsme si, že je to Alfa Stelvio, ale...

Nejhezčí SUV v Ženevě? Mysleli jsme si, že je to Alfa Stelvio, ale...

První seznámení živě a spadly nám hračky do kanálu, Range Rover Velar je dokonalost sama! Má správnou velikost, zajímavé technologie a vypadá fantasticky!

Aby bylo jasno, tohle je sice Range Rover, ale sama automobilka přiznává, že ještě nikdy neměla v nabídce model, který by byl tak výrazně orientován na silniční a městký provoz jako právě Velar. Auto, které je velikostně nad modelem Evoque, má podvozek shodný s mimořádně vydařeným Jaguarem F-Space, ale jak dnes na stánku Range Roveru zaznělo, oba dva modely mají být rozdílné. Přitom F-Space je na silnici jednoduše skvělý, takže Velar bude ještě lepší? Uvidíme.


NEJVĚTŠÍ NOVINKY ZE ŽENEVY + JAK SE TAM DOSTAT

Co jsme ale viděli dnes, tak to byl především kus nádherného auta, a to jak zvenčí, tak zevnitř. Range Rovery měly vždycky smysl pro detail, ale tohle je dokonalost sama. Taky přináší revoluční změnu v ovládání - místo tlačítek na středové konzoli je tady velký displej a nechybí ani druhý nad ním, oba ve vysoké kvalitě. Ale právě kvalita prostupuje celým interiérem a najednou vám ani ta základní cena 1,6 milionu nepřijde nijak přemrštěná.


Range Rovery ve stylu Art Deco jsou jednoduše ohromující


No a co za svoje peníze tedy dostanete kromě designu a kvalitních materiálů? Taky překvapivě velkorysý vnitřní prostor vpředu i vzadu, kufr co má 673 litrů, hlavně však pohon všech kol, osmistupňovou automatickou převodovku a benzínový čtyřválec s výkonem 250 koní. V nabídce jsou ještě tři diesely (2x čtyřválec s výkonem 180 a 240 koní + 300koňový šestiválec), vrchol nabídky tvoří 380koňová přeplňovaná V6.
 

STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události