Motocykl

Výroba tohoto motocyklu zabrala 650 hodin práce. Cena je šílená!

Výroba tohoto motocyklu zabrala 650 hodin práce. Cena je šílená!

Myslíte si, že motorka za víc jak milion korun neexistuje? Ošklivě se pletete, jezdí jich hodně. A Revival 140 je extra třída!

To nejhorší si naservírujeme hned na začátku - koukáte na motocykl za tři miliony korun a nejspíš si ho nikdy nekoupíte. Nic to ale nemění na tom, že vypadá fantasticky!

Revival 140 je unikát postavený z unikátu. Na začátku tohoto příběhu totiž byla malosériové vyráběná motorka Confederate X132 Hellcat z roku 2012, kterou ale její majitel v zatáčce položil na zem. Poškození nebylo nijak dramatické, pomuchlaná nádrž, výfuk a škrábance na motoru by šli jistě v pohodě odstranit, ale on se rozhodl jinak... Výsledkem je tenhle vetřelec!


DOPORUČUJEME: Nová Jawa je retro a stojí 100 tisíc korun!


Přestože použili při konstrukci motocyklu původní rám, motor a odpružení, tak výroba motocyklu zabrala 650 hodin práce. Vyráběl se pomocný rám pro olejový chladič, řešilo se sání, výfuky, podsedlovka, ale třeba i xenonový světlomet... Většina věcí vznikla na CNC stroji a úmyslně něsou známky obrábění, prý tohle byla jedna z nějtěžších věcí při konstrukci.

A ná závěr jen dodáváme, že srdcem motocyklu je vidlicový dvouválec 2,1 s přímým vstřikováním, který nabízí 121 koní a 190 Nm. Je spojený s pětistupňovou převodovkou. Že je to za tři miliony málo? Pak vězte, že původní Hellcat stojí 1,5 milionu. 


STAŇTE SE NAŠÍM FANOUŠKEM NA FACEBOOKU!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události