Doporučujeme

Dnes na Nově další přímý přenos z MS v Rallyecrossu. Dívejte se

Dnes na Nově další přímý přenos z MS v Rallyecrossu. Dívejte se
Zdroj: FIA World Rallycross Championship

Dnes od tří hodin odpoledne se jede druhý závod Mistrovství světa v Rallyecrossu. Tentokrát na trati v portugalském Montalegre.

Rallyecross patří v současnosti k těm nejlepším automobilovým závodům, stačí se podívat na startovní listinu, nebo ještě lépe, na nějaký závod. A na kanále Nova Sport 1 nebo na stránkách Voyo můžete dnes odpoledne sledovat přímý přenos z Portugalska, kde se těšíme na další bitvy. Petter Solberg bude chtít navázat na vítězství z let 2014 a 2016, jeho týmový kolega od Volkswagenu Johan Kristoffersson tady vyhrál v roce 2015 a v prvním závodě letošní sezóny se prvním místem blýsknul Mattias Ekström. 

DOPORUČUJEME: Testujte auta s námi. Podívejte se na anše videotesty!Právě úřadující světový šampion Mattias Ekström nám při prvním závodě v Barceloně ukázal o čem rallyecross je. První den byl jedenáctý, pak se dokázal dostat dál a nakonec vyhrál. Ve finálové jízdě porazil svého rivala i kolegu z DTM Timo Scheidera. „Byla to senzační, jeden z nejlepších závodů co jsem kdy jel. A navíc velmi slibný, protože mezi všemi jezdci byly jen malé rozestupy, takže je jasné, že to bude velmi zajímavá sezóna.“


STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU

No a o tom se koneckonců můžete přesvědčit i vy, zde je link na Voyo, kde se můžete podívat na přímý přenos, nebo se dívejte na Nova Sport 1. 

DOPORUČUJEME: Tohle s vaším autem rozhodně nezkoušejte!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události