Hyundai

Hyundai láká na tajemnou novinku. Bude to malé SUV, nebo nová i20?

Hyundai láká na tajemnou novinku. Bude to malé SUV, nebo nová i20?
Zdroj: Hyundai

Hyundai chystá pro zářijový autosalon ve Frankfurtu překvapení - představí nový model pro evropský trh. Automobilka vypustila první snímek, ten toho ale moc neprozrazuje.

Hyundai Motor Europe je zatím na informace skoupá. “Společnost nabídne zákazníkům s velkými ambicemi a požadavky mimořádný automobil s novým designem exteriéru a interiéru, který převezme vedoucí postavení ve své třídě také díky novým prvkům výbavy i funkcím v oblastech konektivity a bezpečnosti.”

Víc toho automobilka neprozradila. Strohé informace doprovodila jediným obrázkem, na kterém je vidět pouze C-sloupek s efektem “plovoucí střechy”, tedy bez viditelného napojení.

Související obsah

Vypadá to na hatchback, nebo crossover. Spekuluje se o úplně nové verzi dosluhujícího modelu i20 či o úplně novém malém SUV. To by mohlo vycházet z kompaktního modelu Venue, který automobilka vyrobila pro mimoevropské trhy.

Podobný přístup zvolila sesterská Kia, když nedávno oznámila dvě podobné novinky - Seltos, který se bude prodávat mimo Evropu, a XCeed vyladěný pro evropské zákazníky.

Související obsah

Nový model bude odhalen v září na autosalonu ve Frankfurtu nad Mohanem. Více informací Hyundai slibuje v nadcházejících týdnech.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události