Havárie

Řidič zdemoloval na Smíchově limitovanou edici Mustang Saleen!

Ve středu v noci havaroval v Praze na Smíchově Ford Mustang. Žádné drogy ani alkohol, to se prostě stane. Jenže v tomto případě šlo o speciální edici Saleen S281, tedy auto, kterých bylo vyrobeno jen sto!

Mladý řidič Fordu Mustang se nechal ve středu v noci trochu unést schopnostmi svého auta a nedopadlo to úplně dobře. Dostal smyk, přejel do protisměru, praštil s autem o svodidla, a skončil až na chodníku za betonovými květináči. Nehoda se stala v noci, nikomu se nic nestalo, žádné drogy ani alkohol, jenže...


STAŇTE SE NAŠIMI FANOUŠKY NA FACEBOOKU

To auto nebylo úplně obyčejné. Šlo o Ford Mustang Saleen S281 3V, tedy model, který vznikl jen ve sto kusech pro celý svět. A správně, jeden z nich jezdí (jezdil) i po českých silnicích. Saleen S281 3V má atmosférický 350koňový osmiválec 4,6 l, speciálně upravený podvozek a konkrétně tato verze vznikla v roce 2007.


DOPORUČUJEME: Akce Speed Marathon byla jen o pokutách, nehod neubylo, právě naopak.

Steve Saleen je bývalý závodní jezdec, který v roce 1983 založil firmu na úpravu aut a jeho Mustangy jsou známé a oblíbené po celém světě. Dělá na nich celou řadu úprav a došlo to dokonce až tak daleko, že Saleen se prezentuje jako samostatný výrobce. Verze Saleen S281 byla vyrobena v mezičase uvedení 4. a 5. generace Fordu Mustang. Je ironické, že jsme zrovna včera psali o tom, že Mustang je nejprodávanější sportovní auto na světě.


DOPORUČUJEME: Vystoupil ze svého auta a o 10 vteřin později ho zdelomolovalo neovladatelné SUV

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události