Škoda

Škodovka ukázala interiér Karoqu. Je opravdu úplně nový

Škodovka ukázala interiér Karoqu. Je opravdu úplně nový
Zdroj: oficiální zdroj

Škodovka necelý týden před premiérou nového malého SUV zveřejnila pět fotek auta a pokračuje tak v postupném odhalování. Ukazuje na nich interiér a jak bude vypadat vnější osvětlení.

Jak je z fotek patrné, Karoq bude mít opravdu úplně nový interiér, od svého dvojčete Seatu Ateca se liší vcelku zásadně. A mnoho toho nemá společného ani s větším Kodiaqem, VW Tiguanem nebo Škodou Octavia. Je to zároveň první škodovka s takzvanou virtuální palubní deskou, tedy že nemá analogové, ale promítané ukazatele rychlosti a otáček. Předpokládáme však, že stejně jako u jiných modelů koncernu, tak i u Karoqu půjde nastavení měnit podle požadavků řidiče.

DOPORUČUJEME: Bude to Karoq! Jaká další jména byla ve hře?


Fotky taky prozrazují, že Škoda Karoq má s Kodiaqem společnou část středového tunelu a páku automatické převodovky DSG. Je na nich taky vidět, že Karoq má úplně novou grafiku palubního počítače rozdělenou do přehledných čtverců. Vše působí jednoduše a vzdušně.


DOPORUČUJEME: Podívejte se, jak by měl Karoq vypadat bez maskování

O technice podvozku a o tom jaké budou v Karoqu motory jsme již psali, dokonce se nám povedlo natočit Karoq při testování na české dálnici. Proto jen připomínáme, že příští týden bude mít Karoq světovou premiéru ve Stockholmu, že výroba začne v druhé polovině prázdnin, a že první auta dorazí k zákazníkům na konci září.

Doporučujeme: Škoda Karoq přistižena při testování na českých silnicích!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události