Výstava

Oslavy Ferrari, výstava veteránů a bohatý doprovodný program

Oslavy Ferrari, výstava veteránů a bohatý doprovodný program
Zdroj: Concours d' Elegance

I když oficiálně začne výstava až v sobotu, tak vy se už v pátek můžete těšit na video pozvánku. Protože víkendová Concours d´Elegance na zámku v Loučni bude stát za to.

Předchozí tři ročníky byly motoristickou veřejností přijaty s mimořádně dobrým ohlasem zejména pro výjimečnost vystavených automobilů, ale také pro společenské prostředí, které vysoce převýšilo standard českých veteránských akcí.


DOPORUČUJEME: Na zámku Loučeň bude vystaveno víc jak 70 klasických aut. Pojistili je na 1,8 miliardy korun.


Concours d´Elegance se bude opět konat na zámku Loučeň, ležícím zhruba půl hodiny jízdy od Prahy. Čtvrtý ročník bude ve znamení oslav 70. narozenin Ferrari a podařilo se shromáždit značné množství automobilů této značky, přičemž u mnoha z nich jde skutečně o raritní kusy. Těšit se můžete mimo jiné na 250 GT Lusso, 275 GTC (vítěz z Nürburgringu 1966), 365 GTB 4 Daytona, a další typy, včetně limitovaných edicí.


DOPORUČUJEME: Lamborghini připravuje do výroby SUV a už plánuje další model. Měl by odkazovat na slavnou minulost značky.


Na celé akci bude vystaveno víc jak sedmdesát různých aut, ale celá akce bude i společenskou událostí. Podívejte se na program na sobotu i neděli:

10:00 – 17:00 Výstava veteránů


10:00 – 17:00 Dostaveníčko slavných / Zábavná tajenka při procházce parkem nabídne návštěvníkům zastávky s významnou osobou naší historie, kteří ve svém životě.


10:00 – 17:00 Elegantní salon Maison Podolská / Česká COCO Chanel a její kloboučnictví, stánek ve stylu počátku 20. století, kde bude možnost zkoušení klobouků a také zakoupení.


10:00 – 17:00 Patentovaný úřad Ládi Vynikla / Láďa Vynikl a jeho asistent připravili prezentaci zajímavých vynálezů, které nepatentoval ani slavný Jára Cimrman.


10:30 – 16:30 Oživlé zámky / Dobové prohlídky zámku s tématikou začátku automobilového průmyslu v Česku.


11:00 – 17:00 Orchestr Melody Brass / Východočeský Big Band Melody Brass svými pop-swingovými melodiemi připomene nejen období 60.let minulého století, ale potěší také stylovými aranžemi současných hitů světových i českých interpretů.


14:00 – 15:30 Slavnosti Sněženek / Divadelní představení v zámeckém parku, podle knižní předlohy Bohumila Hrabala v podání divadelního souboru Hálek Nymburk.

Pozor, denní limit návštevníkjů je 2000 lidí! Vstupenky se dají koupit i na místě, ale ještě na autoTN.cz stihneme i soutěž.

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události