Suzuki

Suzuki ukázalo nový sportovní model Swift Sport

Suzuki ukázalo nový sportovní model Swift Sport
Zdroj: Suzuki

Premiéru si odbude v září na autosalonu ve Frankfurtu, automobilka slibuje ještě zábavnější jízdu a sympatickou cenovku.

Zeptejte se na Suzuki Swift Sport některého nadšeného řidiče a okamžitě se mu rozjedou koutky. Malé, hravé, levné a hlavně extrémně zábavné supermini s výkonem pouhých 136 koní si podmanilo spoustu řidičů a dokazovalo, že abyste měli z řízení radost, nepotřebujete na to obrovský výkon ani ředitelský plat. Pod kapotou mělo benzínovou šestnáctistovku bez přeplňování a rychlost jste si v něm museli zasloužit.


DOPORUČUJEME: Videotest - Suzuki S-Cross je nenápadně nápadné auto. Musíte se v něm svézt!


Nyní Suzuki ukázalo první fotografii nového Sfiftu, který se objeví na autosalonu ve Frankfurtu. Pod kapotou by měl mít motor 1,4 l, ale už s přeplňováním, znáte ho ze Suzuki Vitara. Výkon zveřejněn nebyl, ale předpokládáme, že by to mohlo být cca 160 koní. Suzuki nám dál slibuje extrémně nízkou hmotnost (předchozí model vážil 1045 kg) a spoustu zábavy za volantem. A taky, že by novinka neměla být výrazně dražší než předchozí model, ten se prodával za 370 tisíc korun.


DOPORUČUJEME: Liftback, hatchback, roadster... Co znamená a jak vypadá ta která karoserie?
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události