MotoGP

MotoGP v Brně začíná ve čtvrtek velkou akcí na přehradě!

MotoGP v Brně začíná ve čtvrtek velkou akcí na přehradě!
Zdroj: Jetsurf

O víkendu se pojede v Brně další závod Mistrovství světa silničních motocyklů. Ale už zítra 3. srpna můžete vidět závodníky v akci! Budou totiž jezdit na českých strojích na přehradě v Brně.

Už jste o tom závodní nářadí nejspíš slyšeli, nebo jste ho viděli, nebo třeba dokonce zkusili. Jetsurf je karbonové prkno se spalovacím motorem a turbínou, se kterým se jezdí na vodě. Něco jako surfování, jen o hodně rychlejší. A je to motorsport se vším všudy, řekne vám to každý, kdo se se na jetsurf postavil. Není se čemu divit, že jetsurf má doma třeba Hamilton, Loeb nebo Olsson. Jízda na jetsurfu má totiž víc společného s jízdou na motorce nebo v autě, než třeba s windsurfingem. Jezdí se na tom světový šampionát MotoSurf WorldCup po celém světě, závodí se na uzavřených tratích mezi bójkami a jezdí se ve skupinách podobně jako motokros. A právě jetsurfy budou v hlavní roli při zahájení letošní MotoGP v Brně!

DOPORUČUJEME: Rolls Royce se změnil v divokou bestii plivající oheň. Na střeše má český jetsurf!


Ve čtvrtek 3. sprna od 11:00 do 13:00 uvidíte na jetsurfech vybrané jezdce motocyklového mistrovství světa, jezdit budou Jonas Folger, Mattia Pasini, Enea Bastianini, Tom Lüthi, Franco Morbidelli a samozřejmě taky Karel Abraham a Jakub Kornfeil! Posledně jmenovaný přitom pravidelně dojíždí v MotoSurf WorldCup na stupních vítězů a patří k nejlepším českým závodníkům.


DOPORUČUJEME: Je horko! Máte pocit, že se vám v autě zbláznil teploměr? Ne, všechno je jinak... Vysvětlíme vám, proč ukazuje nesmysly!Takže kdo chce vidět jetsurfy a závodníky v akci, ať dorazí na brněnskou přehradu. Na samý konec pak dodáváme, že jetsurf je ryze český výrobek, který vymyslel Martin Šula. Fabrika je v Brně a vyrábí se v ní úplně celé prkno, od karbonů, přes motory až po doplňky. Nádhera, ne?

Pozvánku na akci najdete ZDE! Poslední prázninový víkend se pak bude závodit i na Vltavě v Praze!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu MotoGP

Důležité Události