Lamborghini

Diablo z videoklipu Cosmic Girl je na prodej! Cena je vysoká...

Diablo z videoklipu Cosmic Girl je na prodej! Cena je vysoká...
Zdroj: autotrader

Fialové Lamborghini Diablo z legendárního videoklipu k písni Cosmic Girl je na prodej! Fialový supersport ve své době znali úplně všichni a Jay Kay, frontman skupiny Jamiroquai, tohle auto nejen řídil, ale i vlastnil.

Aby v tom bylo jasno, patřili mu i Ferrari F40 a 355, která ve videoklipu rovněž účinkují, ale právě Diablo je tam úplně nejvíc. Fialový supersport je z limitované série SE30, která oslavovala 30. narozeniny značky. A jeho osud v době natáčení byl pohnutý - napřed ho Jay Kay lehce ťuknul a pak na čelní sklo spadla kamera, které ho úplně rozbila. Proto zpěvákovi ve videoklipu tolik vlají vlasy a musí mhouřit oči. Záběry auta ještě se sklem pak pochází z prvního dne natáčení a ze zkušbních záběrů den předtím. 


DOPORUČUJEME: Videotesty - podívejte se, jak testujeme auta na okruhu i silnici. Rychle, vtipně, na limitu!


Jay Kay prodává svoje auto přes inzerát, najdete ho zde. Auto s motorem V12 a s výkonem 555 koní je samozřejmě v perfektním stavu. Má najeto pouhých 28 tisíc kilometrů, jedná se o 142 vyrobený exemplář ze 150 kusové série SE30 a jeho cena je 549 950 liber, tedy cca 16,5 milionu korun.


BAVÍ VÁS AUTA A SVĚT KOLEM NICH? ZAPARKUJTE (SMYKEM) U NÁS NA FACEBOOKU!

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Lamborghini

Důležité Události