Bugatti

V Čechách se prodává Bugatti Chiron!

V Čechách se prodává Bugatti Chiron!
Zdroj: Bugatti

Jeden z vás nám poslal inzerát z německého inzertního serveru mobil.de, podle kterého je na v Praze na prodej Bugatti Chiron. Nějaký podvod? Ne! Jde o třetí vyrobený kus na světě!

V Čechách se prodává spousta zajímavých aut, ale tohle je opravdu unikát. Jde o Bugatti Chiron s cenou 3 485 000 Euro, tedy cca 91 milionů korun, navíc je to třetí vyrobený Chiron vůbec. Divíte se? My trochu taky… Chiron je totiž sám o sobě nedostatkovým autem, na které se běžně čeká téměř dva roky. Bugatti navíc upřednostňuje v objednávkách stávající majitele Veyronů, takže i ojetá auta se stávají horkým zbožím.


DOPORUČUJEME: LaFerrari za 88 milionů a další skvosty na prodej v Ostravě!

Chrion, který je v inzerátu na prodej, nabízí německý majitel, který si auto objednal ve střídmé, ale nám příjemné specifikaci. Auto má jednobarevný modrý lak, hnědý interiér a standardní kola. I díky tomu se Chironu dočkal tak brzo. A důvod prodeje? Nájezd 30 kilometrů to prozrazuje. Spekulace s auty je zkrátka pořád výnosný příjem pro překupníky. I když tady byla počáteční investice sakra vysoká…


CHCETE SI KOUPIT AUTO? U NÁS NA FACEBOOKU SE OBČAS OBJEVÍ NABÍDKY, KTERÉ SE NEODMÍTAJÍ...

Ale pozor, auto na fotce není to konkrétní na prodej. O důvodu se mlžeme jen dohadovat, ale pravděpodobně proto, že majitel chce zůstat v anonymitě a fotka auta by ho jasně prozradila.

DOPORUČUJEME: Ferrari F40 na prodej v ČR! A stojí jen 400 tisíc korun!!!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události