Doporučujeme

Desetiletý chlapec ukradl auto a ujížděl policii rychlostí 150 km/h

Je mu deset let, ale auta zcela evidentně miluje. A taky je to tak trochu grázl... Už podruhé tento měsíc totiž ukradl auto svým rodičům a policii z amerického Clevelandu trvalo celých osmdesát kilometrů, než ho dokázala zastavit.

Byla to policejní honička jako z filmu, i s velkolepým finále, jenže pronásledované auto neřidili zkušení bankovní lupičii nebo nějaký vrah, ale desetiletý kluk, který si auto „půjčil“ od svých rodičů. Za poslední měsíc už podruhé, jeho matka si i tentokrát myslela, že ho dokáže zastavit sama, jenže tentokrát kluk pořádně šlápnul na plyn... Podle svědků jel s autem rychlostí přes 150 km/h a policie se musela hodně snažit. Nakonec použila zpomalovací zábrany, kterým se chtěl mladý řidič vyhnout jízdou mimo silnici, ale už se mu nepovedlo. Jak je totiž jasně patrné z videa, tak policista použil oblíbený manévr, po kterém kluk s autem havaroval.


DOPORUČUJEME: Audi RS6 - nejlepší auto když chcete udělat banku. VIDEO

Do celé akce se kromě matky zapojilo hned osm dálničních hlídek, celá akce se naštěstí obešla bez zranění. Chlapec byl převezen do nemocnice, pak do centra pro mladistvé, ale nakonec byl propuštěn domů s důrazným napomenutím jeho i rodičů.


DOPORUČUJEME: Polák měl za 200 Euro převézt ukradené auto. Při honičce s policií ale v rychlosti 240 km/h havaroval a naboural do auta s pětičlenou rodinou...

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události