Ester Ledecká

Ester Ledecká: Auto si nikdy nekoupila, přesto jezdí v luxusu

Ester Ledecká: Auto si nikdy nekoupila, přesto jezdí v luxusu
Zdroj: Audi Ski Team

Ester Ledecká vyfasovala manažerský kombík Audi A6 Avant, ale alespoň podle fotek na sociálních sítích dává přednost SUV Q5.

Její auta zdobí spociální polep. Podobizna Ester v typické kombinéze podle návrhu jejího bráchy Jonáše. Z jedné strany v postoji lyžařském, z druhé strany na snowboardu. Obě by si teď klidně mohla nechat pozlatit.

Ester přiznává, že auto si sama nikdy nekoupila. Už jako čerstvá osmnáctiletá držitelka řidičáku dostala od sponzora Kiu Sportage. Pak jezdila ve větším Sorentu.

S posunem v kariéře se ale posunula i k jiné značce. Audi ji zlákalo do své stáje sportovců, Ester před sezónou 2016/2017 posílila Audi Ski Team.

Vloni na jaře dostala Audi A6 Avant 3.0 TDI quattro ve sněhově bílé barvě s automatickou převodovkou. To sice má slušnou sílu 270 koní, ale pořád je to spíš manažerský kombík a Ester se na sítích „chlubí“ i jiným autem stejné značky. Přes léto si pochvalovala Audi Q5. I na něm má svoji podobiznu doplněnou o písmena STR, což je zkratka jejího jména, kterou nosí i na oblečení a doplňcích.

V létě brázdila vody Jónského moře na wakeboardu, miluje windsurfing i vodní lyže. Tuhle lásku sdílí s tátou Jankem, se kterým také na řecký ostrov Lefkada pravidelně jezdí. 

Na fotkách ze svých letních výletů prozradila, co řídí. A velké auto podle všeho opravdu potřebuje, vždyť všechnu tu „rodinnou“ výbavu musí někam nacpat...

A taky zapřáhnout člun, kterému Ester přezdívá Willy. Na sociálních sítích opatřila tuhle fotku krátkým komentářem: „Moje oblíbené hračky...“

A jaká je Ester řidička? Vloni v pořadu Ukaž káru TV Óčko přiznala, že rodina se s ní bojí jezdit a když už s ní do auta sednou, všichni se křečovitě něčeho drží. Je to závodnice i za volantem. Na semaforech po Praze prý vždycky číhá na zelenou, aby mohla závodit s autem, které stojí vedle. „S tímhle jim vždycky ujedu,“ směje se Ester.

Audi dlouhodobě spolupracuje s lyžařským svazem, takže do stáje automobilky patří či patřili třeba i Šárka Strachová, Tereza Kmochová, Andrea Zemanová, Roman Koudelka, Tomáš Portyk, Ondřej Bank a Tomáš Kraus.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události