Policie

VIDEO: Smrtící manévr! Řidička málem smetla dvě auta

Tak tady rozhodovaly milimetry. Neuvěřitelný a nepochopitelný manévr na dálnici u Třince jen s velkým štěstím neskončil tragédií.

Hodně nebezpečný kousek předvedla 24letá řidička Škody Octavia na sjezdu z obchvatu u Třince. Při odbočování na mimoúrovňové křižovatce psychicky nevydržela pomalejší jízdu za kamionem a přes dvojitou čáru začala předjíždět v protisměru!

Související obsah


Vybrala si hodně nepřehledné místo, kde se v zatáčce potkává několik pruhů v obou směrech. A mohla za to zaplatit životem, stejně jako lidé, které vezla, a posádky dalších aut. 

Proti předjíždějícímu vozu vyjela jiná dvě auta, starší škodovka a další oktávka v kombíku. Agresivní řidička strhla volant a přes oba pruhy v protisměru projela křížem až na levou stranu ke svodidlům. Protijedoucí řidiči naštěstí zareagovali a začali brzdit.

Související obsah

Celou situaci natočil řidič jedoucí za oktávkou, ten také video zveřejnil na sociální síť a upozornil policii. Podle něj řidička vezla v autě víc lidí a nejspíš dokonce dítě!

O životech všech tří posádek rozhodovaly centimetry, možná milimetry.

Související obsah

Případ už vyšetřuje policie, zatím jako přestupek. Už v pátek zjistila totožnost agresivní řidičky a teď hledá svědky z ostatních aut. Pokud by manévr ohrozil víc než sedm lidí, mohl by z přestupku být i trestný čin.

Podívejte se na reportáž TV Nova:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události