Výstava

Pořadatelé uzavřeli příměří. V Praze začíná veletrh Motocykl

Pořadatelé uzavřeli příměří. V Praze začíná veletrh Motocykl
Zdroj: INCHEBA

Exkluzivní česká premiéra Ducati Panigale V4, první představení novinky Norton V4 a hlavně MV Agusta F4 RC Reparto Corse na živo! K tomu už 14. Ročník Bohemian Custom Bike, Harley-Davidson, kaskadéři, Indian i novinky od tuzemské Jawy. To jsou největší lákadla tradičního veletrhu Motocykl.

Motocyklové akce provází už od roku 2010 tvrdý souboj dvou pořadatelů. Veletrhy jsou dva ve stejném termínu a jednou za dva roky dokonce ve stejném městě. To je něco, co fanoušci motorek čtyřkolek, doplňků, techniky, sportu a života v jedné stopě neuměli pochopit.

Letos se ale situace změnila k lepšímu. Stačila malá úprava data a rozdělení do dvou měst. A rázem mají příznivci možnost navštívit obě akce a nebo si vybrat, jestli přijedou do Prahy, či do Brna.

V Praze se od čtvrtku 1. do neděle 4. března koná akce Motocykl 2018. Konkurenční Motosalon je letos v Brně o týden později.

Rozdělení do dvou termínů se promítne i na kvalitě obou přehlídek, vystavovatelé mají šanci ukázat to nejlepší na obou akcích.

Související obsah

A na co tedy v těchto dnech lákají do pražských Holešovic? Do prostor Průmyslového paláce na výstavišti se vrací velké motocyklové značky i nákladné expozice.

Ve střední hale proběhne ve čtvrtek od 20 hodin na Ducati V4 Party slavnostní premiéra modelu Panigale V4 za účasti Manuela Poggialiho, dvojnásobného šampiona silničních motocyklových závodů v kubaturách 125 a 250 ccm. Připravený je i hudební a jiný doprovodný program.

Značka Triumph letos představínový Bonneville Speedmaster a nástupce loňského motocyklu roku kategorie cruiser chopper, Bobber Black. Ukáže se i britská značka Norton, která ručně vyrábí unikátní motocykly. Zastoupení bude mít i jediný český výrobce elektrických motocyklů Kuberg.

Připravena je spousta expozic a autogramiád závodních týmů včetně dakarských jedniček. Plochu před „průmyslákem“ opět obsadí kaskadéři, škola bezpečné jízdy na motorce a řada adrenalinových soutěží.

V levém křídle Průmyslového paláce se zase představí ty nejzajímavější a v mnoha případech i nejbizarnější přestavby a kreace na téma motocykl.

Výstava je otevřená 1. - 3. 3. mezi 10. a 19. hodinou, v neděli pak jen do 17 hodin. hod. Cena vstupenky je 150 korun, děti do 10ti let jí mají zdarma, ty starší za stovku.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události