Nehoda

Drama po nehodě: Viník chtěl zmizet, ostatní na něj vzali kladivo

Nejdřív způsobil hromadnou nehodu a pak se snažil z místa ujet. Ostatní řidiči ale viníka rozhodně nechtěli pustit. A tak se strhla dramatická scénka.

Video ukazuje okamžiky po hromadné nehodě v centru Miami na Floridě. Řidič se pokouší uniknout ze scény v rozmláceném SUV Nissan Infiniti. Chvíli před tím totiž podle svědků nehodu způsobil - nekompromisně vletěl do provozu na rušném bulváru Biscayne a narazil do několika aut.

Související obsah

Lidé z ostatních vozů ho ale rozhodně nechtějí nechat ujet. Obklíčí jeho SUV a snaží se řidiče dostat ven. Tomu se podaří odjet do postranní ulice, ale vzápětí je znovu zablokován, kolem se shlukuje stále větší dav. Jeden z nasupených šoférů nakonec vytáhne z auta velké kladivo a začne zamčenému viníkovi nehody bušit do oken.

Řidič stříbrného nissanu nakonec před veřejným lynčem uniká. Daleko ale nedojel, několik civilních aut ho pronásledovalo a po chvíli ho zadrželi policisté. 25letý Maxwell Oleg Lagutěnko skončil ve vazbě. Podle policejní zprávy byl ve chvíli nehody pod silným vlivem narkotik.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události