Zábava

Tahle šílenost se může stát i vám: Máte žirafu v okně? Nezavírejte!

Roztomilou návštěvu měla dvojice, která si vyjela na výlet do safari. Do auta jim otevřeným oknem strčila svou obrovskou hlavu jedna z volně pobíhajících žiraf. Video začíná smíchem, ale konči šokem pro posádku auta, rodinku z vedlejšího vozu i pro zvědavé zvíře.

Na záběrech ze safari parku West Midland nedaleko anglického Birminghamu je vidět, jak obrovské zvíře zvědavě nahlíží do auta a pak prostrčí hlavu dovnitř.

Spolujezdkyně, která má najednou žirafu skoro na klíně, se po chvíli překvapení začne smát. Jenže zároveň nejspíš nevědomky zapomene pustit ovládání okna.

Za další okamžik už všude létají skleněné střepy.

Související obsah

Vido natočila žena, která vezla své děti v sousedním autě. Hned zahodila telefon a ptala se šokované posádky ve vedlejším voze, jestli jsou v pořádku.

Naštěstí se nikdo nezranil. Podle ošetřovatelů je v pohodě i žirafa jménem Strider, píše The Independent.

Podle vedení parku posádka stříbrného hatchbacku porušila pravidla. Žirafy nepatří do seznamu zvířat, která se nesmějí krmit. Ale i při krmení mají okna aut zůstat vždy alespoň napůl zavřená!

Související obsah

Úplný zákaz krmení se v parku vztahuje na slony, pštrosy a pochopitelně všechny masožravce.

Vloni dva žirafí samce volně vypustili i na safari ve Dvoře Králové, kde sdílejí výběh se stády zeber, pakoňů a antilop. Tak až se v autě vydáte mezi ně, dejte si pozor!

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zábava

Důležité Události