Škoda Auto

Škoda na MS: Z Boleslavi vyjela do Dánská speciální flotila

Škoda na MS: Z Boleslavi vyjela do Dánská speciální flotila
Zdroj: Škoda Auto

Okřídlený šíp bude na probíhajícím mistrovství světa v hokeji znovu hodně vidět. Mladoboleslavská automobilka do Dánska vyslala 50 vozů. Flotilu tvoří bestseller Octavia, špičkový Superb a SUVéčka Kodiaq a Karoq. Přímo u ledu se pak ukáže Octavia Combi RS, Superb v kombíku a Karoq.

Škoda je už 26 let oficiálním hlavním sponzorem a automobilovým partnerem světového šampionátu. Za tu dobu najely škodovky v rámci hokejových mistrovství více než 6 milionů kilometrů, během letošní mise v Dánsku urazí flotila dohromady asi 250 tisíc kilometrů.

Logo Škody tradičně ozdobí mantinely i led. Česká automobilka je významně zastoupena v obou lokalitách konání mistrovství - v Kodani i v Herningu nabízí divákům bohatý doprovodný program. A je taky partnerem oficiální aplikace MS pro mobilní zařízení.

“V roce 2017 sledovala v televizi Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF více než jedna miliarda fanoušků. Díky této sponzorské aktivitě jsme v posledních letech výrazně vylepšili mezinárodní povědomí o značce,“ říká Alain Favey, člen představenstva společnosti zodpovědný za oblast prodeje a marketingu.

Související obsah

Škoda Auto je hlavním sponzorem MS od roku 1993, kdy představovala modely Favorit a Forman. V roce 2017 proto Guinessova kniha rekordů aktualizovala zápis o světově nejdelším sponzorství MS ve sportovních dějinách, trvajícím po dobu 25 let.

Škoda navíc v loňském roce prodloužila sponzorskou smlouvu až do roku 2021.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události