Legendy 2018

Nedbejte na křik, přednost mají mlčící. Jak se chovat u nehody?

Vážné nehody se bohužel stávají dnes a denně. Nikdo si nepřeje dostat se do kritické situace, ale je třeba být na ni připraven a znát základní pravidla. Pomůže vám to zvládnout strach i stres. Dokázali byste si u nehody s vážným zraněním správně poradit? Přesvědčte se v dalším díle seriálu Jak a proč.

Křik, krev, zranění vyžadující okamžitou pomoc. To jsou okolnosti, které k vážným nehodám bohužel patří. Jestliže se do takové situace dostanete, musíte rychle reagovat, jste pod tlakem, nervy pracují, adrenalin stoupá. Je snadné udělat chybu.

Související obsah

V první řadě musíte myslet na vlastní bezpečnost a správně vyhodnotit situaci. Až pak volejte záchranku. V případě, že jsou na místě vážně zranění, platí jednoduchá poučka: Nejdřív se věnujte těm, co nemluví. Ti, co křičí mají přece jen víc sil…

Lubor Kos vám v našem videu připomene další základní rady, které vám můžou pomoci kritické okamžiky zvládnout.

Související obsah

Seriál vznikl ve spolupráci s pořadateli slavnosti Legendy, akcí určenou pro všechny motoristické fanoušky, která proběhne 8. – 10. června na pražském výstavišti. Vstupenky je možné pořídit už nyní – stačí kliknout ZDE.

Související obsah

Související obsah

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události