Zloději aut

Zloději si vybrali špatnou oběť. V BMW je čekalo drsné překvapení

Tak tomu se říká pešek. Dvojice zlodějů si na ulici amerického Chicaga vyhlédla luxusní černé BMW. Se zbraní v ruce se chtěli zbavit jeho řidiče a odjet. Jenže narazili na špatného chlápka.

Za volantem totiž seděl policista. Sice nebyl zrovna ve službě, ale ani tak se rozhodně nehodlal svého auta vzdát. Jamile k němu jeden z gangsterů přistoupil, policista vyskočil ven a tasil svoji pistoli. Začal okamžitě pálit po druhém zloději, který se už sápal za volant.

Související obsah

Překvapení zločinci opětovali palbu a v přestřelce padlo podle svědků asi dvanáct výstřelů. Obzvlášť druhý ze zlodějů vypadal dost vyděšeně, když se překotně soukal z auta a utíkal za roh, zatímco ho jeho komplic kryl.

"V nesprávné chvíli narazili na nesprávného chlápka," glosoval dramatické okamžiky jeden ze svědků pro televizi CBS Chicago.

Související obsah

Policista se vydal dvojici gangsterů pronásledovat, jenže ti za rohem naskákali do připraveného vozu a ujeli. Během přestřelky nebyl nikdo zraněn. V BMW i vzadu stojícím bílém džípu ale zůstalo několik děr po kulkách.

Incident se odehrál už 20. dubna, chicagská policie ale záznam průmyslových kamer zveřejnila až před několika dny. Podezřelé mladíky pořád marně hledá.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zloději aut

Důležité Události