Za volantem

Smrtící zábava. Někdo líčí na mostě u Pardubic brutální past!

Smrtící zábava. Někdo líčí na mostě u Pardubic brutální past!
Zdroj: Policie ČR

Nebezpečnou a naprosto nepochopitelnou zábavu neznámého pachatele vyšetřují pardubičtí policisté. Na mostě mezi Rosicemi a Svítkovem někdo opakovaně líčí na první pohled možná nevinnou, ve výsledku ale smrtící past.

Zatím neznámí pachatelé natahují na mostě mezi sloupky vytyčující zúžení komunikace potravinovou fólii. Baví je to hlavně za snížené viditelnosti a v noci.

Taková nástraha ale může mít smrtící účinky. Před několika dny se na mostě vážně zranil cyklista, který najel do přichystané překážky a utrpěl poranění, se kterými ho musela záchranka převézt do nemocnice.

Související obsah

Řada řidičů osobních auta si natažené fólie všimne včas, ale kvůli nečekané překážce couvají přes celý most zpátky a místo objíždějí. Ani to není zrovna bezpečné.

Policisté se snaží předejít tragédii a místo teď častěji kontrolují. "Vzhledem k tomu, že se jedná o život ohrožující “zábavu“ zejména pro cyklisty a motorkáře, prosíme občany, aby byli při průjezdu uvedeným místem, zvláště v nočních hodinách opatrní. Zároveň žádáme případné svědky, kteří by mohli pomoci objasnit skutečnosti důležité pro další prověřování, aby se se svými poznatky obrátili na kteroukoliv služebnu policie nebo na linku 158," vzkázala mluvčí policie Pardubického kraje Markéta Janovská.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Za volantem

Důležité Události