Zábava

Jak bojovat s horkem? Blázni vjeli bez střechy do myčky! VIDEO

Jak bojovat s horkem? Blázni vjeli bez střechy do myčky! VIDEO
Zdroj: instagram / youtube

Horko může lézt lidem na mozek. A tihle hoši to dotáhli do extrému. V malém Smartu Crossblade vjeli rovnou pod kartáče myčky. Bez střechy, bez dveří, bez problému…

Smart Crossblade je autíčko vyráběné na začátku tisíciletí v omezené sérii 2000 kousků. Malý roadster nemá střechu, dveře a skoro žádné čelní sklo. Je předurčený na frajeření v letních horkých dnech. Ale tuhle frajeřinu s ním asi ještě nikdo nezkoušel.

Související obsah

Dvojice zachycená na videu se s ním rozhodla projet automatickou kartáčovou myčkou. Smart s německou značkou je oblepený samolepkami, které odkazují na účast ve slavném “tajném“ závodě Gumball Rally před třemi lety na trase ze Stokholmu do Las Vegas.

Jak sám píše jeden ze členů šílené posádky francouzský fotograf Calvin Courjon, tenhle kousek vznikl původně jako sázka. Vozítko měl na měsíc půjčené a měl ho vrátit čisté. Tak to udělal po svém. Takže: výbava na šnorchlování, plavky a jede se…

Jak to dopadlo se podívejte sami:

"Bylo to studené, ale byla to pohoda. Ani to nebolelo," hodnotila posádka jízdu pod kartáči a závěrečným "fénem". Napodobování podobných kousků ale raději nedoporučujeme. "Naštestí je to auto voděodolné," dodal Calvin Courjon na instagramu.

TN.cz

Aktuální předpověď počasí

Sledujte aktuální předpověď počasí v České republice i ve vašem kraji.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Zábava

Důležité Události