řidička

Osm minut beznaděje a zmaru! Žena se snažila odjet z parkoviště

Osm minut beznaděje a zmaru! Žena se snažila odjet z parkoviště
Řidička nezvládla odjezd z parkoviště | Zdroj: facebook

Žena se marně pokoušela odjet ze svého místa. Podívejte se na osm minut beznaděje a zmaru.

Už tři miliony uživatelů Facebooku pobavilo video z amerického Newarku. Zachycuje ženu, jíž trvalo neskutečných osm minut, než odjela se svým autem z veřejného parkoviště. Aby toho nebylo málo, nabourala do vedle stojícího auta, píší Topky.sk.

Neznámá žena se nevědomky stala hvězdou videa, které zachycuje, jak se zoufale pokouší odjet z parkovacího místa. Přitom několikrát nabourala do vozidla stojícího vedle ní a nakonec parkoviště opustila, jakoby se nic nestalo. Záběry měly původně skončit pouze v rukou majitele poškozeného auta, ale dostalo se i na Facebook, kde se těší mimořádné popularitě.

Na začátku záznamu se řidička snaží připevnit poklici zpět na kolo vedlejší toyoty, kterou nabourala. Po dalším nárazu se sousední vůz celá zatřese. Žena to vzdala a vrátila auto zpět na své místo. Toyota má značně poškozen lak i kapotu. Řidička se vše pokouší opravit nejprve vlastní rukou a pak obyčejným hadrem, který vytáhla z kufru.

Nevyšel jí ani další pokus odjet, proto se znovu vrátila na své místo. Chvíli váha a nakonec se odhodlala zkusit to zas. "Prostě to nejde," okomentoval její snahu muž jménem Idris Bahir, který incident natočil na mobil.

Související obsah

Žena nakonec sedla do auta, zařadila zpátečku, srovnala volant a s fordem vycouvala. "To je ono," pochválil ji Bahir. Následně žena z parkoviště odjela, jakoby se nechumelilo. Autor videa pouze konstatoval, že "tady v New Jersey dají řidičák opravdu každému".
 

vrl, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu řidička

Důležité Události