Krádež

Kluk ukradl mámě BMW. Když ho našla, nařezala mu páskem!

Kluk ukradl mámě BMW. Když ho našla, nařezala mu páskem!
Zdroj: Twitter

Čtrnáctiletý kluk sebral mámě nové BMW a vydal se v něm za kamarádem. Nejspíš se chtěl vytáhnout a pak vzít na projížďku i svoji dívku, jenže jeho jízda rozhodně neměla romantický konec. Puberťáka jeho matka dostihla a čekal ho krutý a potupný trest.

Čerstvý středoškolák Aaron vymyslel téměř dokonalý plán – v domě v El Pasu v americkém Texasu nejdřív odpojil wifi, čímž znemožnil mámě sledovat přes bezpečnostní kamery, co dělá.

Když matka nebyla doma, zmocnil se klíčků od fungl nového BMW a vydal se na cestu. Jenže když si dojel pro kamaráda, nedokázal loupež utajit před jeho rodiči. Ti pak všechno práskli po telefonu Aaronově matce.

Související obsah

"Zavolala mi, že je na cestě domů, ať vezmu pásek," popsala Aaronova starší sestra Liza, která matce potvrdila, že auto není před domem. Spolu pak v druhém vozu zahájili pátrací akci. Liza pronásledování popisovala on-line na sociálních sítích a natočila i bratrův neslavný konec - podívejte se ve videu:

Lov totiž netrval moc dlouho, Aaron se s kamarádem projížděl po okolí. Měli namířeno za Aaronovou dívkou, tam už ale nedojeli. Matka s dcerou posádku "bavoráku" objevily na nedaleké křižovatce.

"Zastav, hned!" řvala žena na syna, když s hlasitým troubením najela vedle BMW. Pak vyzvala dceru, ať jí dá pásek...

Syna začala řezat okamžitě, jak otevřela dveře od BMW. "Říkala, že se nejdřív šklebil, ale jakmile viděl pásek, úsměv ho přešel,“ popisovala Aaronova škodolibá sestra, která lynč sledovala s hlasitým smíchem.

Doma následoval další tvrdý trest – školák přišel o mobil i playstation a matka mu prý taky sundala a zabavila dveře do pokoje tak, aby byl pořád pod dohledem. Domácí vězení má údajně trvat do roku 2019 nebo "do odvolání".

Související obsah

Každopádně synova troufalá akce i matčina drsná reakce jsou teď hitem internetu. Z videa, které ukazuje, jak to Aaronova matka umí s páskem, je virál. "Máma je teď v El Pasu vzorem rodičovství. Je z ní celebrita a já jsem její manažerka," komentovala zájem sousedů i médií s úsměvem Liza.

Nejvíc asi utrpěla Aaronova hrdost. Potupa ale trvala jen chvíli, ve škole už mu prý všichni říkají legendo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krádež

Důležité Události