Nehoda

V Karlových Varech spadlo auto z mostu! Skončilo v korytu řeky

V Karlových Varech dnes ráno spadlo z mostu osobní auto. Jeho řidička jela zřejmě příliš rychle a nevybrala zatáčku. Žena utrpěla středně těžká zranění. Auto musel z řeky Teplé vyprostit jeřáb.

Z mostu při vjezdu do lázeňské části Karlových Varů se auto původně zřítilo na střechu - alespoň ho tak našli hasiči. Řidičce šlo o život, naštěstí neupadla do bezvědomí. Jinak se mohla utopit.


"Vozidlo bylo při našem příjezdu na střeše. Řidičce se podařilo vozidlo opustit. Vylezla na břeh. My jsme vozidlo ihned převrátili na kola, aby z něj neunikaly provozní náplně," řekl pro TV Nova mluvčí karlovarských hasičů Jiří Buček.


Pro ženu ihned přispěchali i záchranáři. "Žena utrpěla středně těžké poranění. S pohmožděním zad a otřesem mozku jsme ji převezli na emergency Karlovarské krajské nemocnice," doplnil informace mluvčí záchranné služby Radek Hes.

Související obsah


Řidička sjížděla serpentiny. V poslední zatáčce na mokré silnici mohla dostat smyk, pak sjela mimo silnici, přejela přes chodník, prorazila zábradlí a skončila v korytě řeky.


Nehodu začali vyšetřovat policisté. "To, že spadla ze zhruba osmi metrů dolů a odvezli ji do nemocnice a snad jí nic není, je paráda. Auto je na šrot, ale hlavně že to přežije," ulevil si manžel řidičky.

Související obsah


"Řidička zřejmě nepřizpůsobila rychlost vozidla v zatáčce a vyjela mimo komunikaci," vysvětlila příčinu nehody mluvčí karlovarských policistů Zuzana Týřová. Žena doplatila zřejmě na svou nepozornost. Ukázalo se , že před jízdou nepožila alkohol.

František Nyklas/ nor, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události