Krádež auta

Každou noc jim kradli auto a zas ho vraceli. Manželé měli divné tušení

Každou noc jim kradli auto a zas ho vraceli. Manželé měli divné tušení
Zdroj: ABC 13

Zvláštní pocit měla Beverly Harvardová každé ráno, když usedla do svého auta. Jako kdyby v něm před tím seděl někdo cizí – sedačka byla posunutá, zrcátka nastavená jinak. Přitom vůz stál na stejném místě, kam ho večer s manželem postavili.

Podivné podezření pojali manželé z předměstí Houstonu v americkém Texasu. Tušili, že s jejich dodávkou někdo po nocích jezdí, zatímco oni spí. “Sedačka byla posunutá dozadu a zrcátka nastavena jinak,“ svěřila se Beverly Harvardová. “Říkala jsem si: Přece nejsem blázen! Někdo musí jezdit s mým autem a vždycky ho zase postavit zpátky,“ popsala své pocity pro místní televizní stanici ABC13.

Její podezření se potvrdilo. Žena začala zapisovat stav kilometrů a každou noc skutečně naskakovaly další!

Související obsah

Policie si na drzého lapku počíhala. V pátek v noci ho zadržela ve chvíli, kdy znovu řídil vůz Harvardových. Jakmile hlídku zmerčil, zrychlil, ale záhy narazil do sloupu. Muž následně přiznal, že si dodávku několik nocí za sebou opakovaně půjčoval a zase ji nad ránem vracel.

Beverly Harvardová přiznala, že delší dobu postrádá náhradní klíče od auta, které bylo speciálně upraveno i pro přepravu jejího postiženého manžela Ricka a jeho elektrického invalidního vozíku. Teď manželé na čas zůstanou bez dodávky. “Zneužil staršího člověka, který je velmi nemocný a teď se nemůže nikam dostat,“ vzkázal žena zloději.

Související obsah

Tajné "vypůjčování" vozu nejspíš není jeho jediným prohřeškem. Policie se domnívá, že dodávku používal jako únikové auto při jiných krádežích. Má záběry z kamer, na kterých muž s komplicem vykrádá další auta. A na jednom je zachycený i jak ujíždí z místa činu v dodávce Harvardových.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krádež auta

Důležité Události