řidiči

Úchyl za volantem. Na silnicích jsou k vidění hodně podivné věci

Úchyl za volantem. Na silnicích jsou k vidění hodně podivné věci
Zdroj: Facebook

Řidiči kamionů se občas nestačí divit, co spatří v autech kolem sebe. Dobrý výhled se jim někdy vymstí. Tak jako českému kamioňákovi, který vyfotil tento snímek v koloně na německé dálnici u Norimberku.

“Už nikdy nebudu koukat v koloně do aut. Tento pán v šatech mě teď předjel na A6,“ okomentoval český řidič fotku, na které ze svého kamionu zachytil hodně bizarní situaci. Za volantem stříbrného yarisu, který ho míjel, seděl muž v dámských šatech a krajkových punčochách. Přitom navíc větral své přirození...

Podobné zážitky mají i jiní profesionální řidiči, alespoň podle některých komentářů na sociálních sítích. Neméně úchylné šoféry hlásí z dálnic třeba ve Francii.

Související obsah

Ve všemožných průzkumech nejbizarnějších věcí, které řidiči dělají za volantem, se pravidelně umisťuje dloubání v nose, převlékání, líbání se spolujezdcem, čtení knížek a novin či trénink hry na různé nástroje.

Ženy se při řízení mnohdy malují, ale třeba si dokážou i nalakovat nehty. Někteří muži jsou zase schopni se za volantem oholit.

No a pak jsou tu všemožné projevy sexuálních choutek a bohužel i úchylek. Někdy se prostě nahlížet oknem do jiných aut nevyplácí...

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události