Nehoda

Mladík letěl jako raketa! Neuvěříte, jak děsivá nehoda dopadla. VIDEO

Šílená nehoda se stala na konci minulého týdne u zimního stadionu v Domažlicích. Na kruhový objezd se v noci přiřítil mladík za volantem Škody Octavia. V rychlosti kolem 160 km/h to ani nemohlo skončit jinak než nehodou.

Škoda Octavia se řítí od Draženova do centra Domažlic. Je hodina po půlnoci ze soboty na neděli. Mladý řidič absolutně neregistruje kruhový objezd, brzdit začíná pozdě, auto naráží do obrubníku a pak do dlážděného prstence uprostřed kruháče, zvedá se do vzduchu, kosí značky a letí napříč objezdem. Se světelným a kouřovým efektem to vypadá jako start rakety.

Škodovka dopadla na druhé straně do příkopu a začala hořet. Co z ní po hrůzném letu zbylo, můžete vidět na fotografiích:

Přes to všechno dvacetiletý řidič vyvázl z nehody jen se středně vážným zraněním!! Záchranka ho převezla do domažlické nemocnice. Dechová zkouška ukázala, že ani nebyl opilý.

Související obsah

"Nepřizpůsobil rychlost jízdy zejména svým schopnostem, vlastnostem vozidla, stavebnímu a dopravně technickému stavu pozemní komunikace, povětrnostním podmínkám a jiným okolnostem, které je možné předvídat. Na mokrém povrchu komunikace nestačil dobrzdit," popsala policejní mluvčí Dagmar Brožová.

Okolnosti nehody policisté z Dopravního inspektorátu v Domažlicích stále vyšetřují.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události