Parkování

Neuvěřitelná válka nervů! Souboj o parkování trval hodinu a 40 minut

Neuvěřitelná válka nervů! Souboj o parkování trval hodinu a 40 minut
Zdroj: Twitter

Těžko pochopitelný souboj o jediné volné parkovací místo svedli dva řidiči v jedné ze čtvrtí kalifornského Los Angeles. Oba chtěli zajet do stejné mezery u chodníku, jenže se vzájemně zablokovali. Ani jeden to nechtěl vzdát a vzájemné konfrontace se nejspíš oba báli. A tak jen seděli v autech a vyčkávali, kdo to vzdá první. Vydrželi to dlouhé desítky minut! Co se stalo pak?

Vše podle televizní stanice CBS Los Angeles začalo deset minut před půl sedmou večer na jedné z ulic korejské čtvrti v Los Angeles. V okolí je téměř nemožné zaparkovat. Když tihle dva šoféři zmerčili volné místo, nadšeně se po něm vrhli. Jenomže oba najednou – jeden pozadu, druhý popředu. Vzájemně se zablokovali a zaparkovat nemohl ani jeden.

V právu byl podle všeho řidič černého vozu, který chtěl na místo couvat. To ale v tomto případě nebylo rozhodující.

Související obsah

Normálně by to jeden z nich po pár minutách vzdal, nebo by si to šli vzájemně vyříkat. Možná by se dala čekat i ostrá slova nebo nějaké drsnější metody. Nic takového se ale nestalo. Místo toho začala tichá psychologická válka.

Skoro celou ji zaznamenala Mariah Flores z protějšího domu. Ani ona netušila, že bude vtipnými příspěvky o tomto souboji zásobovat svůj twitterový účet skoro dvě hodiny.

Stihla natočit několik videí a vyhlásit ankety o tom, které auto vyhraje. Stříbrné, či černé?

"Kdyby to byl nějaký druh sportu, představoval bych si, že se blížíme k poločasu," poznamenala 25 minut po vypuknutí souboje.

Oba řidiči během té doby jen zapnuli blinkry. Ani jeden se nehnul, oba seděli v autech a vyčkávali. Že komplikují provoz v ulici? To je nerozhodilo. Oba prokázali opravdu silné nervy. Seděli jako zařezaní přes hodinu! Venku se mezitím setmělo.

To už se příhodou na sociálních sítích bavily tisíce lidí. Na Twitteru vznikl dokonce tým fanoušků černého auta. "Samozřejmě. Každý, kdo dobrý řidič musí být v týmu černého auta,“ glosovala Mariah Flores.

Pak se zdálo se, že souboj rozhodl jiný šofér, který vyjel z řady a uvolnil sousední parkovací místo. Černý i stříbrný vůz se vešly pěkně za sebe, blinkry zhasly, klaksony projíždějících aut ztichly.

Ani to ale nebyl konec. Řidiči dál vysedávali za volantem. Nejspíš se obávali přímého střetu se soupeřem. Pozorovatelka vypsala na Twitteru další anketu – kdo vystoupí první?

Související obsah

Nakonec “vyměkl“ šofér stříbrného vozu. Vystoupil a odešel. Žádné nadávky, natož fyzické násilí... Tichá bitva trvala hodinu a 40 minut!! Kdyby se neuvolnilo místo před nimi, možná tam stojí dodnes.

Každý z řidičů pak dostal za stěrač vzkaz od "sousedů". Mariah Flores jim v něm ironicky gratuluje k obdivuhodné nezdolnosti a děkuje za dlouhotrvající zábavu. "Nikdy na vás nezapomenu. Doufám, že vy a řidič druhého auta můžete i po tom všem být přáteli," dodala v dopise.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události