Policie

Živě vysílal, jak jezdí rychlostí 300 km/h. Došla si pro něj policie

Živě vysílal, jak jezdí rychlostí 300 km/h. Došla si pro něj policie
Zdroj: YouTube

Sám se prohlašoval za celebritu na YouTube, svůj kanál živil šílenými kousky. Třeba, jak se řítí ve svém Mustangu rychlostí 300 km/h po veřejné silnici. Jenže právě jeho příspěvky na sociálních sítích se mu staly osudné. Osmatřicetiletého Beau Alana Rogela z Rankin County v americkém Mississippi čeká soud.

Beau chtěl být zajímavý, a tak svoje profily na sociálních sítích zásoboval podivnými příspěvky. Na YouTube několikrát předváděl šílené jízdy, během kterých se nemazal s dodržováním pravidel a zákonů, píše web televizní stanice WLBT.

Na konci března muž předvedl kousek, který ho dostal do velkých potíží - sedl do Fordu Mustang Shelby GT350 a živě přenášel svou šílenou jízdu.

Související obsah

Záznam jízdy je pořád dostupný. Je vidět, jak se Beau Rogel řítí po silnici a postupně zvyšuje rychlost. Předjíždí další auta a hlásí údaje z tachometru. Dostane se až na 190 mil v hodině, tedy přes 300 km/h.

Další pokus už zhatí modré majáčky. Během živého přenosu Rogela jeden z jeho diváků prásknul policii. Přenos pokračoval i během kontroly, při níž se šofér vykrucuje a tvrdí, že žádný limit nepřekročil. Hlídka ho nejspíš nezměřila, muž není zatčen ani nedostane pokutu.

Moc dlouho to ale netrvalo a v cele stejně skončil. Policie si prostudovala sociální sítě a přišla si pro něj domů. Sebrala zároveň i jeho ženu za maření výkonu a nevhodné chování. Policisty odmítala pustit do domu.

Policie přišila muži bezohledné porušování zákonů při řízení, ale přišla i na další hříchy. Rogel měl totiž velmi zajímavý i profil na Facebooku, kde zveřejňoval obrázky zbraní, s nimiž prý nejspíš nelegálně obchodoval.

Rogel byl už před lety odsouzený k šesti rokům vězení za zpronevěru. V rejstříku má ale i další zločiny z Colorada, Texasu, Floridy i Mississippi.

Související obsah

Teď přišel o Mustang Shelby, musel zaplatit 20.000 dolarů kauci a byl propuštěn na svobodu, kde bude čekat na soud. Jeho žena musela zaplatit 2000 dolarů.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události