Domácí

Dopravní komplikace na D1! Úsek u Brna ochromí stavební práce

Řidiče čeká další dopravní omezení na dálnici D1 u Brna. Už v pátek budou silničáři instalovat dopravní značení v úseku od 189. až po 194. kilometr. Samotné práce tam začnou v pondělí.

Řidiči projíždějící kolem Brna se musí opět obrnit trpělivostí. Dálnici D1 čeká první etapa opravy asi pětikilometrového úseku od 189. kilometru. Komplikace v dopravě se dají očekávat už v pátek večer.

"Pracovníci zahájí stavbu osazením dopravního značení, kdy dnes večer tedy očekáváme komplikace a pohyb těchto pracovníků pro dálnici," řekl mluvčí policie David Chaloupka.

V průběhu osazování dopravního značení nemusí být úplně jasné, kudy mají řidiči jet. Policisté proto nabádají ke zvýšení opatrnosti. Rekonstrukce se týká úseku od sjezdu na Bohunice až po sjezd Vídeňská. Ve směru na Prahu zůstane provoz ve dvou pruzích při pravém okraji dálnice.

"Ve směru dálnice na Vyškov bude doprava vedena odstavným jízdním pruhem, druhý jízdní pruh ve směru na Vyškov povede v protisměru. Zde je však nutno pamatovat na to, že z tohoto jízdního pruhu není možné odbočit na exit 190 a 194. Kdo bude potřebovat odbočit na exitu 190 a 194, musí jet pravím jízdním pruhem," informoval Chaloupka.

Související obsah

Plynulost a bezpečnost budou kontrolovat policisté na motocyklech. V souvislosti s dopravním omezením očekává policie komplikace a zdržení. A doporučuje řidičům, aby si na jízdu vyhradili delší čas.

Věra Müllerová, sei, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události