Auto

Viděl, jak vysedám, a ujel, popsala žena nehodu! Policie řidiče hledá

Viděl, jak vysedám, a ujel, popsala žena nehodu! Policie řidiče hledá
Zdroj: Pavlína Jindrová

Policie pátrá po řidiči auta, který v Českých Budějovicích zřejmě způsobil nehodu a z místa pak odjel. Řidička druhého auta ale musela strávit noc v nemocnici, její Honda pravděpodobně nepůjde opravit. Žena pro TN.cz popsala, jak se nehoda stala.

Pavlína Jindrová jela v pondělí 10. června ráno Českými Budějovicemi svou Hondou Civic. Poklidnou ranní cestu náhle narušilo další auto, které se snažilo vecpat do jejího pruhu. To podle ní mohla řídit žena. "Jela ve svém pruhu a asi se chtěla dostat doprava, zřejmě se vůbec nedívala do zpětného zrcátka," popsala Jindrová pro TN.cz.

Na poslední chvíli se prý Jindrová snažila situaci zachránit a vyhnout se nehodě, už však bylo pozdě. Auta se sice nesrazila, ale Honda při uhýbání narazila do betonového obrubníku. To však rozjetý vůz nezastavilo a ten ještě v rychlosti narazil do sloupu veřejného osvětlení. Autu prasklo přední kolo, po silnici se rozlily provozní kapaliny. Škoda je asi sto tisíc korun, ale auto už zřejmě nepůjde opravit.


"Po nárazu mi vystřelil airbag, strávila jsem kvůli tomu noc v nemocnici," doplnila Jindrová. Poté, co narazila, viděla, jak druhé auto o kus dál zastavilo. Řidič z něj vystoupil a když viděl, že Jindrová vystupuje, tak nasedl a z místa ujel. Mohlo se jednat o Volkswagen Golf.

Související obsah


Policie i majitelka poničeného auta prosí o pomoc při pátrání po druhém řidiči. Pokud o něm máte nějaké informace, nebo jste byli svědky nehody, volejte na číslo 974 226 588 českobudějovického dopravního inspektorátu nebo na tísňovou linku 158.
 

rod, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Auto

Důležité Události