Dálnice

VIDEO: Obří kolo letělo dálnicí jako granát. Rodina těsně unikla smrti

Divoká scéna se odehrála na dálnici v americkém státě New Jersey. Utržené kolo se valilo mezi auty, přeskočilo svodidla a rozmlátilo protijedoucí jeep. Před tím jen těsně minulo auto se třemi dětmi.

Děsivé okamžiky zažili řidiči na dálnici v New Jersey. Jednomu z nich se podařilo šílenou scénu natočit.

Utržené kolo z náklaďáku vyjíždí z pomalejšího pruhu napříč dálnicí, vylétne na svodidla, chvíli po nich poskakuje a pak v protisměru vráží do jednoho z rozjetých aut. Vidět je jen oblak prachu a letící trosky.

Na druhé straně dálnice prožívá strašné chvíle rodina Johna Rice. Rice řídil svůj Jeep Wrangler, jeho manželka Allison jela se třemi malými dětmi v autě před ním. “Z opačného směru zničehonic vyskočila pneumatika. Jediné, co mi blesklo hlavou, bylo: Prosím, ať nezasáhne mojí ženu! Manželka byla s dětmi v autě přede mnou,” popsal děsivý okamžik John Rice pro televizní stanici ABC 7. “Myslela jsem, že to kolo vrazí přímo do mého předního skla,” dodala jeho žena Allison.

Ani jeden na nečekanou situaci vůbec nestihl reagovat.

Související obsah

Utržené kolo nakonec vůz s dětmi jen těsně přeskočilo, olízlo jeho zadní část a tvrdě dopadlo na Johnovo auto vzadu. “Myslela jsem si, že je mrtvý,” připustila Allison.

Bylo to obrovské štěstí, ale nikomu se nic nestalo. Trosky Johnova jeepu dokazují, jak tvrdá rána to byla.

Rodina by ráda věděla, kdo jejich životy ohrozil. Policie vůz, ze kterého se obrovské kolo utrhlo, hledá. Podle svědků to byl náklaďák se sklápěčkou. Jeho zadní část je nejspíš vidět i na začátku děsivého videa.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události