Karavan

Policisté nestačili zírat. Po Pražském okruhu se řítil utržený karavan!

Policejní hlídka sleduje provoz na Pražském okruhu. Mezi projíždějícími auty se najednou mihne něco podivného… Opravdu právě po frekventované silnici projel neřízený obytný přívěs?

Policisté z pražského Barrandova si o víkendu užívali klidnou hlídku na Pražském okruhu, když se stalo něco, co ještě nezažili.

“Vše probíhalo do jisté doby poměrně standardně. Desítky, možná stovky aut, náklaďáků a autobusů projížděly oběma směry. Žádné z vozidel nevykazovalo zjevnou závadu či jiný nedostatek,” popisuje policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Klídek ale najednou končí. Jak je dobře vidět na videu, před policejním autem se mihne obytný přívěs. “Na tom by nebylo za normálních okolností nic divného, jenže tento přívěs netáhlo žádné auto a nikdo ho ani nijak jinak neřídil,” říká Hulan.

Související obsah

Policisté nevěřili vlastním očím. Ale reagovali okamžitě - vyrazili a chtěli zpomalit, případně radši zastavit provoz na rychlostní komunikaci. “Takové opatření nakonec ale nebylo potřeba. Jednak sami řidiči na situaci reagovali velice vzorně tím, že sami zpomalili a zapnuli výstražné blinkry, jako varování pro ostatní. A situaci nakonec “vyřešil“ i samotný přívěs,” dodává mluvčí.

Karavan totiž "poslušně" dohnal auto, od kterého se chvíli před tím odpojil. Z prostředního pruhu přejel do odstavného, kde už ho vyhlížel zoufalý majitel. Bohužel pro něj se neřízený přívěs zastavil až o jeho dodávku. Nikomu se naštěstí nic nestalo, ale při srážce se poškodil jak karavan, tak dodávka.

Související obsah

Policisté nakonec kuriózní událost uzavřeli jako ”malou“ dopravní nehodu, za kterou majitel obou nabouraných vozidel dostal přímo na místě blokovou pokutu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události