Auta

Auta na náplavce: Najdete tu modely 28 značek! Prohlédnete si i interiér

Praha hostí třetí ročník akce Auta na náplavce. Na Rašínovo a Smíchovské nábřeží přijelo ukázat modely téměř 30 automobilek. A návštěvníky festivalu neodradilo ani tropické počasí.

Auta na náplavce jsou skutečným svátkem pro všechny automobilové nadšence. Výstava zaplnila oba břehy Vltavy naleštěnými modely nejnovějších vozů.

"Taháků je tady strašná spousta. Hned deset českých novinek, zbrusu nových aut se tady představí. A z toho ty největší taháky... Třeba česká premiéra nové Škody Kamiq," prohlásil moderátor akce Bob Švarc.

Právě tento model původně české automobilky přilákal řadu zvědavců. A vystavovatelé mu dopřávali opravdu královskou péči. Kamiq vyjede do ulic buď s benzínovým, nebo dieselovým motorem.

Jiné automobilky se ale přijely pochlubit i ekologičtějšími modely. Za jeden z největších lákadel označují organizátoři Hyundai Nexo - auto na vodíkový pohon.

Související obsah

Na náplavce je k vidění celkem 28 značek automobilů. A návštěvníci si je přišli prohlédnout i přes teploty přesahující 32 stupňů Celsia. Auta na Náplavce lákají lidi i proto, že nové vozy nemusejí obdivovat pouze z venčí. Do většiny je možné usednout a zblízka si prohlédnout interiér.

Součástí akce jsou i koncerty a další doprovodný program. Auta pak z pražských náplavek odjedou v neděli.

Háta Sassmannová/epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Auta

Důležité Události