Rvačka

Drsná bitka. Mezi cyklisty a řidiči skútrů létaly pěsti i kopance! VIDEO

Lidé ve středním věku stojí na křižovatce, dva přijeli na kolech, dva na skútrech. Hádají se, kdo je větší blbec. Další lidé se je snaží uklidnit. Tragikomická scénka konči docela drsnou bitkou uprostřed ulice.

Nejdřív planoucí emoce, křik a sprosté nadávky. Pak pěsti a dokonce kopance. Tak vypadal kuriózní incident na jedné z křižovatek amerického Denveru. Nešlo o střet gangů, ale o souboj dvou cyklistů a dvou řidičů malých skútrů.

Sledovat záběry, které pořídil jeden ze svědků incidentu, je směšné i smutné zároveň. Lidé středního věku se porvali jako koně. O bitce informovala i místní televize ABC Denver7.

Hádka vypukla před stopkou a tak měla nejspíš klasickou příčinu - kdo měl mít přednost a kdo je větší blbec. Motorkáři se podle všeho před stopkou seřadili vedle cyklistů a pak chtěli starší pár na kolech “drsně” předjet.

Související obsah

Vypukla hádka, kterou se snažili uklidnit další lidé. To se jim ale vůbec nepovedlo, zatímco cyklistka hystericky řve, cyklista přechází do fyzického útoku. Vybírá si většího ze soupeřů a zasype ho údery. Pěstní výměna končí, když se řidič skútru po direktu na bradu skácí na zem. Pak ale i cyklista upadne přes obrubník a vleže dostává tvrdý kopanec.

Souboj se odehrál v sobotu v těsné blízkosti denverského Cheesman Parku, který má i botanickou zahradu a má být oázou klidu. “Bydlím blok od Cheesman Parku. Lidé na skútrech a kolech se tady chovají, jako by se na něj nevztahovala žádná pravidla. Dokonce to tu křižují po cestách pro pěší, přestože jsou tu všude cedule, aby po nich nejezdili,” komentuje video jeden z místních. K incidentům tak v parku i jeho okolí dochází poměrně často. Tak drsný střet je ale překvapil.

Související obsah

Tvrdou výměnu názorů prý vyšetřuje denverská policie. Zároveň vzkazuje všem cyklistům i řidičům skútrů, že pro ně platí stejná pravidla jako pro auta. Na stopce se musí zastavit! Když se před ní seřadí víc “řidičů”, nejdřív do křižovatky vyjíždí ten, kdo ke stopce přijel jako první…

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události