Škoda

"Dokonalá show," popsal Koranteng premiéru. Škoda vsadila na originalitu

Mladoboleslavská automobilka představila novou, už čtvrtou generaci modelu Škoda Octavia. Ve světové premiéře ho ukázala v pondělí večer ve Veletržním paláci v Praze. Tohle místo nevybrala náhodou, je to sídlo Národní galerie.

Světla, efekty, stovky novinářů a hostů. Tak vypadlo pondělní představení nové Octavie. Největší česká automobilka se rozhodla pro slavnostní večer využít industriální prostory Národní galerie v Praze. Vsadila na originalitu, jedinečnost a světové umělce.

Nová Octavia je oficiálně na světě téměř sedm let po představení třetí generace. Odhalení proběhlo za doprovodu České filharmonie. "Jedná se o vůz výjimečný, na český trh přijde na konci letošního roku," popsal ředitel Škoda Auto Luboš Vlček.

Související obsah

Na světové premiéře nového auta se objevil třeba český premiér Andrej Babiš, ale i moderátor TV Nova Rey Koranteng. "To byla hra na efekt, bylo to dokonalé. Byla to přesně ta show ve světovém stylu, na kterou jsme zvyklí. I s efektem České filharmonie, to nikdo nečekal," pochvaloval si Koranteng.

Nová Octavia je oproti předešlému modelu větší, modernější, a to zejména v interiéru. Více zjistíte zde.

Kristýna Šimánková/epa, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Škoda

Důležité Události