Policie

V autě chtěl zdolat černou sjezdovku na Klínovci! Šílence hledá policie

Policisté pátrají po řidiči, který sjížděl autem černou sjezdovku na Klínovci v Krušných horách. Havaroval a uvízl mezi stromy. Podle provozovatelů tamního skiareálu ohrozil i životy jiných lidí.

Havarované auto v lese hned vedle sjezdovky. Skialpinista, který vůz objevil, pořídili záběry z dronu. Jsou na nich dobře vidět stopy, které za sebou vozidlo na zasněžené sjezdovce zanechalo. Řidič z něj  utekl. 

“Jet autem po sjezdovce je naprostá hloupost, protože to auto nemůže být absolutně ovladatelné. Byl to vlastně hazard s vlastním zdravím,” říká mluvčí skiareálu Klínovec Hana Hoffmannová.

Související obsah

Černá sjezdovka má sklon i přes 20 stupňů. Auto zřejmě dostalo smyk a ve vysoké rychlosti vletělo do ochranných sítí. Přetočilo se na střechu a dolů se kutálelo mezi stromy. V příštích dnech budou muset vrak vyprostit provozovatelé skiareálu.

Šíleným pokusem o obří slalom v autě. se zabývají policisté z obvodního oddělení ve Vejprtech. Zjišťují veškeré okolnosti případu. Zjistit majitele auta ale bude pro policisty hodně obtížné. Je docela dost možné, že to auto bylo přivezeno z Německa jako šrot.

Související obsah

Identifikovat majitele by mohlo výrobní číslo na karoserii, pokud ale není přeražené.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události