Prodej aut

Auto na letní radovánky. Jak vybrat levný kabriolet, dodávku nebo džíp

Auto na letní radovánky. Jak vybrat levný kabriolet, dodávku nebo džíp
Zdroj: Auto ESA

Začalo léto a prázdniny. Čas výletů, koupání a dovolených, kdy trávíme více volného času v autech. Některá auta nabízejí více pocitu svobody než jiná. Podívejte se, jaká je nabídka na trhu ojetin.

Každý z nás někdy zatoužil mít vítr ve vlasech v kabrioletu, nocovat na pláži v obytné dodávce nebo se vydat za dobrodružstvím autem, které jede cestou necestou.

"V nabídce ojetých aut můžete najít zajímavé a dostupné vozy, díky kterým můžete svůj sen sen snadno proměnit v realitu," říká Filip Kučera z Auto ESA. Podívejte se na zajímavé tipy:

Malé kabriolety s automatickou pevnou střechou

Dobrým tipem na prémiovou ojetinu může být Mercedes-Benz SLK druhé generace z let 2004-2010. Dvoumístný vůz s pohonem zadních kol má pevnou elektrickou skládací střechu. Ceny se dnes podle stavu a obsahu motoru pohybují mezi 200-300 tisíc korun.

Související obsah

Svobodomyslní Francouzi dali jako první místo plátna elektricky ovládanou pevnou střechu na malý vůz: Peugeot 206 CC vyráběný letech 1998-2005 a jeho následník Peugeot 207 CC jsou typická letní a přitom dostupná auta. Ceny se podle stáří a stavu pohybují od 35 do 75 tisíc korun.

Dodávky se snadnou úpravou pro kempování

Minibus Volkswagen Transporter T5 vyráběný v letech 2003-2015 je nyní k dostání v cenových relacích od 200 do 600 tisíc korun včetně lépe vybavených verzí Multivan a Carvelle. Vyjmutím sedaček získáte dostatek prostoru pro trávení romantických dnů a nocí u vody.

Související obsah

Opel Vivaro/Renault Traffic jsou identické modely a v osobních verzích nabízejí podobnou modularitu sedaček jako Transporter, ale za nižší ceny. Roky výroby 2011-2016 zahrnují dvě generace v cenách od 215 do 380 tisíc korun.

Schopné terénní vozy

Jeep Wrangler je terénní vůz a kabriolet dohromady. Má nejen odnímatelnou střechu, ale i vyjímatelné dveře a sklopné přední sklo. Ikonu, která se nezastaví před žádnou výzvou, nabízí Auto ESA za 330 tisíc korun. Jde o vůz z roku 2008 s úsporným motorem 2.8 CRD.

Související obsah

Dostupnější alternativu terénního vozu představuje dvoudveřové Mitsubishi Pajero s krátkým rozvorem. Za 75 tisíc korun je v Auto ESA k dostání model s osvědčeným motorem 3.2 Di-D z roku 2002.

Související obsah

“Díky různým možnostem splácení si můžete pořídit lepší vůz, než jste původně plánovali. Splátky zahrnují i povinné ručení za zvýhodněnou cenu, takže vám odpadají starosti a ušetříte i na pojistném,” doplňuje Filip Kučera z Auto ESA.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Prodej aut

Důležité Události