Nehoda

Náklaďák bušil do auta před sebou. Řidičku hrnul přímo do křižovatky!

Náklaďák bušil do auta před sebou. Řidičku hrnul přímo do křižovatky!
Zdroj: Policie ČR

Hodně nepříjemný zážitek má za sebou řidička Fordu Mondeo, kterou velmi agresivně povzbuzoval k jízdě šofér nákladního vozu ve Frýdku-Místku. Prý do jejího auta zezadu úmyslně boural a posouval ji před sebou do kruhového objezdu.

Šofér náklaďáku nejspíš usoudil, že řidička před ním zbytečně zdržuje provoz. A tak ji začal školit. Hodně drsně a nebezpečně.

Řidička Fordu Mondeo stála před kruhovým objezdem v Příborské ulici ve Frýdku-Místku a čekala, až bude moci vjet na rondel. V tu chvíli do ní zezadu najel náklaďák. A začal do jejího auta bušit nárazníkem. "Dle sdělení řidičky osobního vozidla Ford Mondeo měl řidič nákladního vozidla několikrát narazit do zadní části fordu, čímž ji měl opakovaně posouvat směrem do kruhového objezdu," popsala policejní mluvčí Karolína Bělunková.

Související obsah

Řidičce se nakonec podařilo před šílencem ujet a zařadit se mezi vozidla jedoucí po kruhovém objezdu. Šofér náklaďáku v tu chvíli z místa zmizel. Policie teď hledá svědky nepochopitelného počínání.

Nehoda se stala 11. srpna kolem 17:30 hodin ve Frýdku-Místku na ulici Příborská, která vede k rondelu od místního hypermarketu.

Související obsah

"Policie České republiky žádá případné svědky, taktéž řidiče projíždějících osobních motorových vozidel, kteří by mohli poskytnout jakékoliv informace, především k průběhu této události, aby se obrátili na obvodní oddělení Frýdek-Místek, a to na telefonní číslo 974 732 679, 974 732 651, na kteroukoliv policejní služebnu či na linku 158," doplnila mluvčí.

Škodu na fordu policie předběžně vyčíslila na 30.000 korun.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události