Domácí

Náklaďák v Ústí málem srazil ženu s dětmi! Policie po řidiči stále pátrá

Ani po téměř dvoutýdenním pátrání nezjistila policie identitu řidiče, který na přechodu v Ústí nad Labem jen zázrakem nesrazil ženu se dvěma malými dětmi. Muž tehdy na dvouproudé silnici nezastavil u přechodu, přitom auto ve vedlejším pruhu chodce pouštělo.

Bezohlednou jízdu řidiče zachytila předminulý pátek bezpečnostní kamera. Je evidentní jaké štěstí měli lidé na přechodu. Naložené nákladní auto je minulo tak těsně, že se podruhé narodili. Přes přechod tehdy přecházela matka se dvěma malými dcerami.

"V nás by se krve nedořezal, byly jsme kousíček, to bylo úplně pár milimetrů. Stačilo vlastně udělat ještě jeden krok. Jsem byla úplně v šoku, jsem pak teda se trošku zhroutila na místě,“ popisuje situaci Marie Klaperová.

Řidič malého nákladního auta, které bylo plně naložené nákladem a mohlo tak vážit několik tun, nezastavil a řítil se dál městem. Kriminalisté po něm už dva týdny pátrají, zatím je ale vyšetřování bezvýsledné. Jako by se po něm slehla zem

Související obsah

V případě, že se najde řidič, který poskytne záznam z palubní kamery, tak ho policisté přivítají, protože by tam ten řidič mohl být i s registrační značkou,“ komentuje policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Po takové době je ale více než pravděpodobné, že záznamy z palubních kamer už budou přemazané. Pokud by si ale přeci jen někdo vzpomněl na detail, který by policii s pátráním pomohl, volejte linku 158.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události