Autonovinky

Řidiči si na novém přejezdu ničí auta. Firma ho opravila nedávno

Řidiči, kteří projíždějí přes opravovaný přejezd u obce Rynárec na Pelhřimovsku, jsou naštvaní. Tvrdí, že jeho oprava se moc nepovedla a oni si tam ničí auta. Jedná se přitom už o druhý podobný případ.

Nemají v poslední době zrovna dobré skóre. Stavební firma, která za 26 miliónů korun opravovala železniční přejezd u obce Rovné na Žďársku už ho musela na své náklady v minulém týdnu celý znovu předělat. Řidiči si na něm kvůli zvlnění ničili svá auta ve velkém.

A řidiči si stěžují i na červnovou opravu přejezdu u Rynárce na Pelhřimovsku. Problémové je místo směrem od Pelhřimova, kde je dokonce zvlněná nová část vozovky. "Oprava přejezdu byla provedena z důvodu vad kolejnic v oblasti přejezdu a z důvodu výměny kolejového roštu v navazujících úsecích,“ vysvětlil mluvčí Správy železnic Marek Iliaš.

Související obsah

Stavební firma očividně nezvládla správné napojení starého a nového úseku vozovky. O tom, jestli se na problémovém místě provedou ještě nějaké dodatečné úpravy, se bude rozhodovat v nejbližších týdnech.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události