Nehoda

Drsné VIDEO: Řidička srazila dívku. Před přechodem ani nezpomalila!

Tohle video není pro slabé povahy, varuje policie ze slovenského Prešova. Přesto záběry drsné nehody zveřejnila jako odstrašující případ.

Podobné situace na přechodech přes víceproudou silnici jsou velmi časté a velmi nebezpečné. Chodci vstupují zleva do vozovky a zatímco auto v levém pruhu jim zastaví, řidič v pravém pruhu je přehlédne.

Přesně takový scénář měla pondělní nehoda ve slovenském Prešově. Skončila drsným střetem - rychle jedoucí auto v pravém pruhu srazilo mladou chodkyni. Hrůzné okamžiky zachytila palubní kamera.

"Video není vhodné pro citlivé povahy," upozorňuje prešovská policie. Přesto se rozhodla záběry zveřejnit, aby upozornila řidiče, že si mají v podobných rizikových situacích dávat dobrý pozor. Ten příklad je skutečně odstrašující. Na záběrech je vidět, že vozidlo v levém pruhu zpomaluje a zastavuje, dvojice chodců na přechodu tak vstoupí do vozovky. Pak se ale přiřítí jiné auto v pravém pruhu…

Související obsah

"Šlo o kolizi mezi osobním motorovým vozidlem značky Hyundai, které řídila 38letá žena z Prešova. Druhým účastníkem byla 21letá chodkyně, také z Prešova," uvádí policie.

Související obsah

Chodkyně po nárazu od auta doslova odlétla. Přesto utrpěla naštěstí jen lehké zranění. "Dechové zkoušky byly u obou žen negativní," dodali policisté.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události