Městská policie

Ujet s botičkou? Řidička se bolestivě přesvědčila, že to není dobrý nápad

Ujet s botičkou? Řidička se bolestivě přesvědčila, že to není dobrý nápad
Zdroj: MP Praha

Tvrdila, že si nevšimla botičky na levém předním kole, ani upozornění od strážníků přilepeného na bočním skle na straně řidiče. Můžete tomu věřit, nebo ne… S nasazenou botičkou se každopádně pokusila odjet. A nedopadlo to dobře.

Parkovat na chodníku v centru Prahy se nevyplácí. Přesvědčila se o tom mladá žena, kterou za neoprávněné stání potrestali strážníci botičkou na jejím stříbrném Kodiaqu.

Když mladá řidička k "obutému" SUV přišla, udělala zásadní chybu - rozhodla se s ním odjet. Prý si botičky nevšimla a upozornění, které měla přilepené na bočním skle ze strany řidiče, považovala za pokutu. "Nasedla tedy do auta a rozjela se. Zarazil ji až následný hluk," popisují pražští strážníci.

Související obsah

Nepozornost bude sedmadvacetiletou ženu stát zřejmě dost peněz za opravu auta, zničila si nejen plastový podběh kola, ale i přední díl s parkovacím senzorem.

Související obsah

Navíc bude muset nahradit škodu za poničenou botičku a ještě k tomu bude mít "opletačky" s policií. Strážníci ji ulevili alespoň v něčem - přestupek neoprávněného stání na chodníku s ní vyřešili domluvou.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Městská policie

Důležité Události