Krimi

Šílené vytlačování na D1. Policie řeší další případ agresivního řidiče! VIDEO

Velmi nebezpečný manévr provedl agresivní řidič na dálnici D1. Během jízdy se pokusil vytlačit ze silnice jiné vozidlo, které ho předtím zpomalilo. Jen díky duchapřítomnosti druhého řidiče se nikomu nic nestalo. Případ už prověřují policisté.

Řidič modrého SUV nejprve zkusil menší bílou dodávku předjet zprava. Na první pohled spěchal a byl nervózní. Když se mu to nepovedlo, tak se zařadil zpátky a poté, co mu po několika desítkách sekund auto před ním uhnulo, udělal nebezpečný manévr.

Řidiče bílé dodávky, který ho předtím lehce pozdržel se pokusil z dálnice vytlačit. Jen kvůli štěstí a postřehu druhého z řidičů se nikomu nic nestalo. V dodávce cestovali 4 lidé.

Související obsah

"Jednání na záběru je velice nebezpečné. Řidič se snažil ohrozit dalšího řidiče na dálnici,“ okomentovala záběry mluvčí policie Dana Čírtková.

Incident se odehrál na dálnici D1 za Prahou ve směru na Brno. Policisté už nebezpečný manévr prověřují. "Případný konflikt a případná dopravní nehoda mohla způsobit fatální následky. Budeme se tímto případem samozřejmě zabývat,“ dodala Čírtková.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

K tématu Krimi

Důležité Události