Mráz

Geniálně jednoduchý trik proti mrazu. Škrabku už nebudete potřebovat!

Dnes ráno by se takový fígl hodil drtivé většině českých řidičů, kteří museli škrábat námrazu ze svých aut. Jde to přitom i bez škrabky a bez práce! Žena na sociální síti zveřejnila video, ve kterém odhaluje velmi snadný trik. K tomu, aby ráno nemusela škrábat led z auta, jí stačí starý ručník. Podívejte se.

Je to tak jednoduché, až je to geniální. Kirsten Louise Parry na sociální síti ukázala, jak jednoduše zabráníte tomu, aby vám přes noc namrzlo okno od auta. Její video se stalo hitem, žena nasbírala desítky tisíc fanoušků, kteří potvrzují, že její trik funguje.

Přitom stačí jen stará osuška! Žena vysvětluje, že ručník večer rozprostře zvenku po celé délce čelního skla a nechá ho tam přes noc. Ručník absorbuje vlhkost a zamrzne místo skla… Ráno Kirsten z auta sundavá ztvrdlou osušku, ale čelní sklo je naprosto čisté - podívejte se sami.

Související obsah

Krátké amatérské video má desítky tisíc lajků a v komentářích fígl drtivá většina lidí chválí. "Nevěřil jsem, že to funguje. Ale zkusil jsem to a dnes ráno mi ten fígl ušetřil 20 minut rozmrazování auta před barákem," napsal jeden z komentujících. "Dobrá práce! je to geniální," chválí Kirsten další.

Několik lidí navrhlo zavřít na každé straně roh ručníku do dveří auta, aby ho neodfoukl vítr.

Související obsah

My jsme zatím trik s osuškou neověřovali, můžete ho vyzkoušet a dejte nám vědět, jak to dopadlo:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události